avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 515 soluții astăzi
Forum Activitate MEMETIUXEL

Activitate MEMETIUXEL

Toti agentii bancari nu dau asemenea relatii-nu sunt in tema cu ceea ce cuprinde aceasta asigurare, indiferent de ea ,mai ales la cele optionale-separate.
Cel mai bine-pe viitor sa va instalati camera de filmare . Zi si noapte ,160 de grade -nu sunt scumpe
3 din 3 utilizatori consideră
acest răspuns util
Dvs la ultimul nivel ar trebui sa aveti reducere la plata ptr caldura. Am avut si eu asa ceva , pina am trecut pe gaze. . Sanatate si bafta. Repartitoarele-s o mare "pacaleala".
Cea mai buna metoda
Spunei omului ce trebuie sa faca . A pierdut timp si bani e chestia asta. Cel mai bine sa-si ia avocat
Dar daca ei construiesc un lacas nou si impun taxa de "constructie"-100 euro min. -ce spuneti ? Omul da cat poate sau cat al lasa inima. Din Cta. Linga BILLA-km 4.
Am comandat la el o -panglica spirala ptr air bag la un Megane 2 , tipul mi-a spus ca a trimis-o NOUA si cu garantie in cutie , se cam eschiva la raspuns la mobil azi dimineata , pe motiv ca se hodinea baietu -asta pina am luat pachetul -fara verificare , astia de la FAN CURIER asa fac , trebuia sa-mi dau seama ca ceva e "putred" ...Dupa ce-am luat pachetul si am vazut ca este SECONDHAND-adica un gunoi piesa l-am sunat de mai multe ori si nu mi-a raspuns . Abia in seara asta cand i-am trimis mesaj si i-am spus ca s-ar putea sa aiba probleme ,a inceput sa se scuze -Astia nu trebuie sa mai existe pe OLX cu minciuni din acestea , caci o sa mai tepuiaska si pe altii . Va rog , bagatii pe BLACK LIST pe escroci de genul acesta. Daca tepuiesk cativa pe saptamina de 50 de euro , s-au scos . De flakaul asta , o sa am eu grija . Cu Respekt .