avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 593 soluții astăzi
Forum Activitate marielamotte600

Activitate marielamotte600

Răspuns la discuția Cu ce pot sa masor decibelii?
Am sesizat, am ajuns si la CEDO si o judecatoare mi-a respins cererea. zicand ca nu am epusizat toate caile de atac, desi eu le-am exercitat pe toate . ( nu mai pot dormi noaptea din cauza galagiei ). Acolo se vand si droguri si Politia nu face nimic. Caci drogurile se dau pe ascuns la tineri. Nu pot sa lupt impotriva judecatorilor din Romania , nici a celor de la CEDO. MAFIA E PREA PUTERNICA ! NU SUNT SILVIA CONTI ȘI NICI CORADO CATANI. Mai mult am primit și amenințări cu moartea de la partea adversă prin 2010-2013. Am făcut și înregistrări, le-am dat la Parchet și nimic ! Ceilalti oameni de pe strada mea din cauza ca le e frica de acei tineri mafioti care au parinti politicieni le e frica sa faca plangeri !
Ba da un avocat m-a jignit si a zis sa ma duc la Spitalul 9, dar mesajul lui a fost sters de cineva . Ca sa nu mai spun ca mai multi oameni m-au jignit.
De ce nu am voie sa demasc judecatorii corupti.? De ce nu am voie sa dau numele lor ? Ei sunt Dumnezei? Daca un judecator distruge viata unui om CUM AU DISTRUS-O PE A MEA, nu trebuie sa raspunda in fata legii. ? Sau judecatorii sunt mai presus de lege ? Ei pot distruge vietile oamenilor si nu raspund in fata nimanui . Ca sa nu mai spun ca pe site-ul acesta administrat de dumneavoastra eu sunt injurat de anumiti avocati. Ce sa mai zic? Ei respecta regulamentul ....
Domnule Cornel Vasile, am dreptul sa pun intrebari juridice, am dreptul sa arat cum am fost nedreptatit de niste judecatori corupti. Am dreptul sa cer sfaturi. Si judecatorii care sunt corupti ar trebui pedepsiti. Din pacate nimeni nu-i pedepseste. Sunt judecatori care au bagat oameni nevinovati la puscarie. A se vedea cazul Țundrea, unde judecatorii au nenorocit o familie . Acesti judecatori merita laudati si promovati , nu ?[ link extern ]
Răspuns la discuția Cu ce pot sa masor decibelii?
Da, dar la mine pe strada e un restaurant, unde muzica e data la maxim de la ora 22 la 6 dinmineata, si desi oamenii au facut plangere la politie nimeni nu a patit nimic. Acolo se vand droguri EXTASY . Si pentru ca acei tineri care dau muzica la maxim sunt pile ale unor oameni de la PDL nimeni nu le face nimic . Ba mai mult ei ma injura pe mine, judecatorii nu mi-au dat dreptate , desi eu nu mai pot sa dorm la mine in casa din cauza galagiei lor.
Cineva imi sterge intrebarile pentru ca eu arat cat de corupti sunt unii judecatori de la CEDO si unii judecatori din Romania. Va deranjeaza faptul ca ii demasc pe judecatorii mafiotii de la CEDO care imi incalca dreptul de proprietate ?
Răspuns la discuția Cu ce pot sa masor decibelii?
determinari de vibratii? alea ce mai sunt?
Cum pot sa stiu cati decibeli are sunetul unei boxe PC date la maxim in functie de watii ei? Stiu ca exista sonometre.
Bineinteles, judecatorii au mintit impreuna cu paratul ca acea casa nu a fost a matusii tatalui tatalui si unchiului meu, desi am prezentat numeroase acte care arata ca acea casa a fost a ei. Plus ca la Institutul National al Patrimoniului exista o fisa unde scrie ca acea casa a fost a ei, deci era o dovada irefutabila ca acea casa a fost a ei. Casa aceea a fost transformata abuziv de comunisti in monument istoric, si se vede ca paratul a pus pile la judecatori in speranta ca va atrage fonduri europene de 2 milioane de euro cu care sa repare acea casa, desi cu acesti bani poti face 20 de case ca aia, nu o singura casa. Pana la urma proiectul a fost respins de cei de la UE , dar nici mie judecatorii corupti nu mi-au revendicat casa care din pacate se afla acum in ruina.
Judecatorii din Romania nu mi-au revendicat o casa nationalizata de comunisti de la mastusa tatalui si unchiului meu . Nici judecatorii de la CEDO nu au obligat statul roman sa-mi revendice casa . Judecatorii de la CEDO in mod corupt si abuziv au favorizat statul roman , desi am acte care fac dovada ca acea casa a fost a matusii tatalui meu si a unchiului meu , ba chiar la Institutul National al Patrimoniului exista o fisa a acelei case unde scrie ca a fost a matusii mele. , iar judecatorii corupti au mintit ca acea casa nu a fost a matusii mele, desi eu am adus acte de la Arhivele Nationale si de la Institutul National al Patrimoniului ca acea casa a fost a familiei mele din 1837 pana in 1949 cand au nationalizat-o comunistii . Daca nici judecatorii corupti de la CEDO nu au vrut sa-mi dea dreptate ce mai pot face in aceasta situatie ? Ca vad ca in lumea asta nu exista dreptate . Mai mult CEDO la alta cerere nici nu vrea sa raspunda, intr-un alt caz. CEDO isi bate joc de oameni. [ link extern ]