avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 281 soluții astăzi
Forum Activitate Adryan24

Activitate Adryan24

Răspuns la discuția Relație major minor
Si asta vreau sa știu mai exact ca daca vine ea la mine la 16 ani ca eu as vrea sa stea cu ai ei o las dar nu vrea ea sa ne despărțim nu vrem niciunul eu atât vreau sa știu doar ca daca vine la 16 ani poate sa ne mai faca cineva ceva ca si daca ar veni ai ei so ea ea nu va merge cu ei mama ei este de acord cu mine dar tatal ei nu....
Răspuns la discuția Relație major minor
Poi ne stim cam de 6 ani am vorbit ca prieteni am mers la ei iam ajutat mau ajutat si de un an si 3 luni suntem iubiti a avut relați da isi cam bateau joc de ea ca era mai mica si si eu am avut si numi mai doresc alte persoane nici eu nici ea si cu bani neom descurca eu lucrez de mic copil nu sunt genul pe bani lu mama și a lui tata si ne potrivim toata lumea se mira ca ne înțelegem asa bine nu neam certat avem încredere unu in altul nu neam mințit nu ascundem nimic unu de altul ea face profesionala eu am terminat profesionala si lucrez pot sa ne intretinem pe amândoi cunosc cupluri care la 14 ani deja au copil si sunt foarte fericiți împreună se poate sa fi fericit dacă asta iti dorești cu adevărat si am înțeles ca o sa am probleme la vârsta asta dar mai așteptăm
Răspuns la discuția Relație major minor
Mulțumesc in legătură cu școala asta oricum o sa o termine chiar daca o sa vina la mine la 16 ani pentru ca fara carte nu ai parte mulțumesc pentru răspuns o sa mai avem răbdare pana la 16 ani... Nu o sa o pun sa aduca bani in casa o sa o ajut sa termine scoala liceul si cu copii nu ne grăbim ca suntem noi copii si am trecut si prin bune si prin rele împreună si asta ne face sa fim mai uniți si nu cred ca o sa dispară sentimentele pentru ca stim ce vrem de la viață si chiar vrem un viitor împreună mulțumesc pentru răspuns o zi buna sa aveți....
Bună... Daca am 20 de ani si prietena mea are 15 știu cam nasol da ne iubim si vrem un viitor împreună vorbim de un an si 3 luni si ar vrea sa se mute la mine si sa știu daca o sa am probleme cu politia fiind minora ca tatal ei nu prea este de acord ca este într-o relație.... Daca se poate un răspuns fara ca este mica si de astea ca astea le știm si eu si ea doar răspuns daca poate sau nu mulțumesc..... Și daca da de la cati ani....
Salut am aceeași problema dacă ai rezolvat-o împărtășește si cu mine...mulțumesc