avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 622 soluții astăzi
Forum Activitate Prodanescu Bogdan

Activitate Prodanescu Bogdan

Răspuns la discuția Admitere INM 2011
luck:
..mare dreptate ai Carmen..habar nu au ce ii asteapta..
ANDREW ADAM a scris:

Daca tot citesti cu voce tare, de ce nu te inregistrezi? Dupa un anumit timp poti relua ceea ce ai citit- civi sau penal- in format audio si nu te mai doare gura si poti da si la altii contra cost, mai scoti si un ban in plus. ha, ha, ti-am dat o idee.
Voi fi primul care iti va cumpara materialul in format audio
andrew adam - incorruptibleman


=D>
vizitator1 a scris:

eeeee a scris:
Buna ziua . Imi puteti spune de cate ori ati mai incercat la inm sau este prima oara ?


Eu nu am dat niciodata pana acuma si nici nu stiu daca voi da anul asta . Sunt in ultimul an si mai am o sesiune si o licenta de dat . Voi da cand ma voi simti pregatita pentru acest examen ;)
Bafta la examen celor care isi vor incerca norocul anul asta !:luck:


vizitatorule...timpul trece ....nu poti catiga un concurs la care nu participi...
(Cristi...si coloana vertebrala...stii vreun judecator care a refuzat??)

Ma bucur ca naivitatea nu doare...
Nu are rost sa continuam discutia asta ...ne abatem rau de la titlul topicului ...
Important e sa invatam...Poate unii or sa si ia...cu siguranta acumulam cunostiinte folositoare..macar celor care fac parte din sisitem...
inveti pana incepi sa vorbesti singur...renunti la o gramada de placeri....si dupa ce iei examenu asta imputit....vine un prost cu 4 clase si liceul la seral si zice:Aresteaza-l...
Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul.....
o mare parte din cei care nu vor lua examenul anul asta...vor renunta sa ma-l mai dea la anu...
Care este motivul pentru care esti rautacioasa Aida?(care este motivul pentru care ai lipsit in 2007 de la ex?)
Multumesc Andrew...Foarte tare ...O sa aplici secretul?