avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 601 soluții astăzi
Forum Activitate gabriel13

Activitate gabriel13

va rog daca ma poate lamuri si pe mine cineva in problema medicalelor;
daca angajata nu are 6 luni vechime in munca si a intrat in CM -leuzie cum ii calculez baza si nr.de zile.va rog mult
multumesc
Buna .va rog poate ma poate ajuta si pe mine cineva??#-o
Avem la firma unde lucrez o angajata care este insarcinata in luna a 7-a si a fost angajata doar cu o luna in urma;inainte a fost in somaj si am angajat-o fara intrerupere.Acum si-a luat CM si nu stiu cum sa-i calculez baza de calcul si medicalul.Va rog poate ma poate ajuta cineva.:(( :((
Buna.am si eu o mare rugaminte daca ma poate ajuta cineva cu o "analiza a cash-flow-rilor unei firme".am lucrarea de licenta pe tema aceasta si imi tre un studiu de caz si eu nu am acces la informatii contabile din firma.va rog frumos:((:((
multumesc
BUNA!Am si eu o intrebare..Am medicale din ianuarie si pana acum am avut in fiecare luna cate un medical si nu am depus cerere de restituire.Ce acte trebuie sa depun ca cass.
Răspuns la discuția conditii somaj
multumesc pentru raspuns=D>=D>=D>
Răspuns la discuția conditii somaj
somer provenit din munca
ce acte sunt necesare ptr.a infinta o I.I.? CE CONTABILITATE SE TINE ? DECLARATIILE LA CAS SOMAJ,ITM SE DEPUN
CA LA O S.C.
Discuție conditii somaj
este posibil ca sa nu beneficiez de somaj daca urmez cursuri la o facultate ID ?
Discuție somajul
perioada de somaj constituie vechime in campul muncii?care sunt dezavntajele perioadei de somaj fata de perioada in care sunt angajat?
cum calculez "baza de calcul" pentru un C.M daca in ultimele6 luni a mai avut C.M.