avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 717 soluții astăzi
Forum Activitate humble

Activitate humble

Răspuns la discuția Acum imi place acest cantec:
Răspuns la discuția Furt colectiv
Ve-ti fi anuntati in momentul in care sistemul juridic din aceasta tara va incepe sa functioneze. Pana atunci multi "pacaliti ai sistemului" vor dansa hora cu cei care voteaza tronul ROMANIEI, si mai departe cine controleaza justitia. Cu parere de rau va spun ca in cel mai bun caz ve-ti fi contactat pentru a mai depune multiple declaratii, pentru a va pierde timpul si banii in avantajul mizeriei de la conducere in frunte cu justitia cumparata si anrenata a favoriza infractorii din Romanica :) Cel mai bine va adresati unor organe in afara tarii pentru lamurirea acestui incident ori recurgeti la o varianta mai plauzibila, asigurati-va atat proprietatea atat cat si bunurile mobile intr-un cuantum real pentru a evita sistemul juridic care este pe cale a obtine pe buna dreptate o pensie de handicap :D
Răspuns la discuția Acum imi place acest cantec:
[ link extern ]

Read between the lines :P
Răspuns la discuția Acum imi place acest cantec:
[ link extern ]

Dub Reggae:dance4:

Răspuns la discuția Acum imi place acest cantec:
[ link extern ]

Bob Marley "I Shot The Sheriff" Live at the Rainbow
Răspuns la discuția Delapidare
O mare greseala. Pentru 3 placi video sa va creati tata stres, dar nu merita :). Sint de acord cu dumneavoastra aveti toate drepturile sa va aflati drepturile. Insa eu va spun sa va vedeti de treaba sunt oameni in tara asta care au furat sute de nave sau mii milioane de animale din munca altora si traiesc linistiti fara pedeapsa , asa ca mai bine consultati un avocat si veti afla ca "inchisoarea" nu este destinata dumneavoastra :) In medie pe cap de detinut condamnat la inchisoare se cheltuiesc aproximativ 1.000 USD lunar , unde e managementul ? unde se mai gaseste un gram de intelepciune in sistermul nostru juridic? 3 placi video nu valoreaza "frumoasa" dumneavoastra sedere dupa gratii nici macar o luna de zile. Sistemul juridic este condus de un om care in cateva luni de zile va schimba foaia romaniei, asta in cazul in care nu cumvaa alt adept al partidului nenorocit il va inlocui.

Stati linistit si asteptati sa se actioneze. Nici macar de asta nu sunt in stare. Pentru ca efortn in tara asta nu se face nici macar pentru un trai mai bun, se vor bani cazuti din cer si atat , fara munca, cai verzi pe pereti viseaza toti. Linistiti-va si lasati legea sa vina sa va acuze sa va faca ce-o vrea. ce o sa faca ? nimic in cazul acesta din punctul meu de vedere. Ei au alte interes. Justitia se va schimba si se va schimba curand.

Sanante
Răspuns la discuția Acum imi place acest cantec:
[ link extern ]

Bob the King - Redemption Song live in Germany Dortmund

Răspuns la discuția Acum imi place acest cantec:
[ link extern ]

papa roach - last resort

:dance3:

Răspuns la discuția Acum imi place acest cantec:
Răspuns la discuția Acum imi place acest cantec: