avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 626 soluții astăzi
Forum Activitate onutza_draguta

Activitate onutza_draguta

va multumesc din suflet
va multumesc pentru sfaturi, o sa vad ce o sa fac , sper ca nu vor fi alte probleme, o zi buna
vreau sa ma ajutati ca nu stiu ce sa fac ,decedata are trei nepoti, din care unul e plecat in afara, si in perioada cand traia decedata ,acesta s-a mutat in casa si a dat -o afara ,(decedata avea handicap de gradul 2), pe langa asta a lasat datorii la intretinere si lumina iar apartamentul a ajuns o ruina, nu se putea locui in el, dupa ce a plecat in afara ,m-am mutat acolo, am renovat apartamentul si am luat-o pe decedata si am ingrijit-o ,aceasta mai tarziu cazand la pat si nu putea nici manca, am imormantat-o pe cheltuiala mea , am platit din datorii, iar acesta are pretentie la o parte din mostenire. tin sa va zic ca am acte in care atesta ca am ingrijit-o deoarece am vrut sa fac act de vanzare-cumparare cu clauza de ingrijire dar nu am apucat ca a murit. celalalt nepot renunta la mostenire ,dar acesta nu , spuneti-mi ce sa fac , ARE DREPTUL LA MOSTERNIRE?????????:((:((:((:(:(
Răspuns la discuția cereri fise de post
buna! daca ma poti ajuta cu fisa postului pentru agent interventie as fi recunascatoare. adresa mea de mail este onutza_draguta@yahoo.co.nz
am lucrat casiera la un hypermarket timp de 3 luni si din diferite motive mi-am dat demisia pe data de 4.06 anul acesta salariu il luam pe data de 15 si mi-au dat doar 680 . In contract am 900 dar la angajare au zis ca tot atat iau si in mana si sau tinut de cuvant pana mi-am dat demisia chiar daca am lucrat o luna intreaga si inca trei zile care astea 3 nu cred k mai vad ceva bani . deci o luna am lucrat aproape gratis si cu ore peste program. ce pot face daca mai pot?
cine ma poate ajuta cu fisa postului pentru agent de interventie lucrez la o firma de paza. astept raspunsuri la adresa de mail onutza_draguta@yahoo.co.nz .multumesc