Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cereri fise de post
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cereri fise de post

pentru toti cei care cereti fise de post trimiteti-mi adresele de email si ce fisa vreti si va transmit tot ce am.
Buna seara
Va rog sa imi trimite-ti si mie modelele de fise post de care dispuneti.
Sectorul in care lucrez este de panificatie si lactate.
Va multumesc mult!
Apropo, am uitat "Un nou an fericit si plin de impliniri!"

Otilia
Buna ziua si La multi ani!

M-ar interesa pentru Sef serviciu Patrimoniu, eventual persoane care se ocupa cu inventarierea etc

Multumesc!
salbatecu_neagu@yahoo.com
Buna ziua,
va rog daca aveti fisa post ptr.grafician,sa-mi trimiteti si mie, pe adresa de mail:adrianabazavan@yahoo.com
Buna ziua,
va rog daca aveti fis apostului pt.lucrator comercial(statie de benzina_ si asistent manager, sa-mi trimiteti pe adresa de mail:mirela_boros@yahoo.com
:rolleyes:
va multumesc.
as dori si eu o fise post secretar notariat gicanu68@yahoo.com
multumesc mult