avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 578 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cereri fise de post
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cereri fise de post

pentru toti cei care cereti fise de post trimiteti-mi adresele de email si ce fisa vreti si va transmit tot ce am.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 17:33, 13 Aprilie 2021
Buna seara
Va rog sa imi trimite-ti si mie modelele de fise post de care dispuneti.
Sectorul in care lucrez este de panificatie si lactate.
Va multumesc mult!
Apropo, am uitat "Un nou an fericit si plin de impliniri!"

Otilia
Buna ziua si La multi ani!

M-ar interesa pentru Sef serviciu Patrimoniu, eventual persoane care se ocupa cu inventarierea etc

Multumesc!
salbatecu_neagu@yahoo.com
Buna ziua,
va rog daca aveti fisa post ptr.grafician,sa-mi trimiteti si mie, pe adresa de mail:adrianabazavan@yahoo.com
Buna ziua,
va rog daca aveti fis apostului pt.lucrator comercial(statie de benzina_ si asistent manager, sa-mi trimiteti pe adresa de mail:mirela_boros@yahoo.com
:rolleyes:
va multumesc.
as dori si eu o fise post secretar notariat gicanu68@yahoo.com
multumesc mult

Alte discuții în legătură

Fisa postului RODICELI RODICELI Buna ziua! Am rugamintea sa-mi trimiteti modele de fisa postului pentru urmatoarele categorii de personal: - operator introducere, validare si prelucrare ... (vezi toată discuția)
Fisa post arhitect solomcarmendamiela solomcarmendamiela va rog sa-mi trimite-ti fisa postului arhitect, si mai am o intrebare: fisa postului pentru arhitect debutant-aflat inca in stagiatura este diferita fata de ... (vezi toată discuția)
"inginer mecanic" si "mecanic utilaje" - fise de post pavel teodor adrian pavel teodor adrian Poate ma ajuta cineva si pe mine cu 2 fise de post: Inginer Mecanic si Mecanic Utilaje. Am mare nevoie de ele, multumesc anticipat. Numai de bine la toata ... (vezi toată discuția)