Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... ord. 3512 / 2008
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

ord. 3512 / 2008

buna ziua!
am inteles ca s-a schimbat tipizatul pt factura pt pfa-uri neplatitoare de TVA
am cautat ordonanta 3512/2008 insa nu am gasit-o pe net sa o pot citi
va rog sa imi trimite-ti un link sau chiar formularul
va multumesc
ganca, utilizator