Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... abuzuri impotriva subordonatilor
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

abuzuri impotriva subordonatilor

este corect ca un comandant de unitate sa impuna unui subordonat sa nu faca raport pe o anumita functie el stiiind ca incalca legea ?
ce pot face si cum procedez ?
#-o#-o#-o
dati foarte putine amanunte...daca legea interzice ceeace v-a pus sa faceti se pot gasi solutii legale...mai bine ati consulta un avocat.e confidential si va poate sfatui la cazul concret.