Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... modificare program de lucru
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

modificare program de lucru

Beneficiez de o modificare a programului de lucru, respectiv intre orele 12-20. Odata cu schimbarea directorului general, acesta solicita sefului meu de serviciu justificarea activitatilor in acest timp orar. Ma poate cineva ajuta cu idei in acest sens, pentru ca seful mi-a pasat mie aceasta sarcina. Va multumesc...
Trebuie motivat acest program de lucru ... mai exact, de ce se lucreaza in acest interval de timp ...motivele care au determinat stabilirea acestui program de munca.