Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... litispendenta vs conexitate
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

litispendenta vs conexitate

buna seara! va rog sa-mi spuneti care este difernta dintre conexitate si litispendenta in materia civila.:">

merci
Buna ziua.
Pt.Luiza2008.
Ati trecut prin toate cele trei lucrari,de puteti sa le comparati asa de bine,ati fost asa de harnica ? Daca e asa ,felicitari !
Pot sa va intreb pentru ce invatati,cumva pentru examenul din toamna de la barou ?
Ca si eu as fi interesat de acesta,si ar fi bine sa mai colaboram.
O zi buna.
Marius Bote, Practician in insolventa