Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Angajare consilier
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Angajare consilier

As dori sa aflu care sunt conditiile de angajare al consilierului primarului unei institutii publice locale.Multumesc!
Cred ca cel mai bun sfatuitor ar fi legea ce va carmuieste activitatea - lg 215/2001.
Nu sunt sarcastic... dar sunt atatea de spus si cel mai bine ar fi sa o cititi