Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... abuzuri impotriva subordonatilor
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

abuzuri impotriva subordonatilor

deci lucrand intro companie militara era functie de gestionar , datorita restructurarilor compania sa redus la nivel pluton, tododata desfintata si functia de gestionar .mentionez ca plutonul a ramas independent , cum poate detine cineva prin cumul aceasta gestiune ?
mentionez ca se poate tine prin cumul numai cand functia este vacanta dar functia de gestionar a disparut total . cine poate sa ne administrese in continuare ca gestiune si ce cadru legal este sa numeasca pe cineva sa gestioneze in continuare acel pluton?#-o#-o#-o#-o#-o
Daca ati dori sa detaliati ar fi mai bine,dar intr-o romana mai corecta pentru a avea un raspuns cat mai la obiect.