Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general BILANT PDF
Discuție deschisă în Contabilitate în general

BILANT PDF

Imi poate spune cineva de ce dupa descarcrea programului de de bilant de la ANAF in PDF nu ma lasa sa introduc datele?
Buna seara .
Pentru ca este in PDF nu va lasa sa scrieti in el.
Incercati salvarea lui in text word si o sa vedeti ca o sa mearga .
Adica dati copy pe tot fisierul pdf si apoi paste intr-un fisier word.
Succes .
trebe sa actualizati Acrobat reader probabil ca aveti o versiune mai veche ,va si avertizeaza acolo de unde a-ti descarcat de pe site de la mfinante ca va trebuie cel putin versiunea de Acrobat Reader 8.2,o instalati (tot de acolo puteti sa descarcati de pe site-ul mfinante)unde este si programul de bilanturi care la-ti descarcat si dupa aia va va merge bine pdf
Cred ca sitiuatia este cea descrisa de Minica Miron: dvs. aveti o versiune a Acrobat Reader mai veche. Actualizati-l!