Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Cazier judiciar si adeverinta medicala...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Cazier judiciar si adeverinta medicala...

Care este valabilitatea unui cazier judiciar si a unei adeverinte medicale(din care reiese ca persoana e clinic sanatoasa) (ambele necesare in cazul unei eventuale angajari ? ) - Multumesc anticipat.
mrbilly, utilizator
Da nu ti-a dat nimeni in cap:)) Mai bine sa-i spui o perioada mai mica si sa aiba surpriza placuta ca-i mai mare perioada decat invers... deci n-ai vatamat pe nimeni:)
deci pana la urma e 6 luni ? corect dra Paduraru ? (nu o fi 6 luni si pt adeverinta ? :P)
mda...las' ca va vad eu la spetele adevarate!:D
noroc ca vorbesc din experienta si...nu din carti !!!;)

vezi sa nu deschizi si acolo vreun alt cod penal ! :D
da' noroc ca existi tu si o sa ma faci atenta!:P