avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 207 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Cazier judiciar si adeverinta medicala...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Cazier judiciar si adeverinta medicala...

Care este valabilitatea unui cazier judiciar si a unei adeverinte medicale(din care reiese ca persoana e clinic sanatoasa) (ambele necesare in cazul unei eventuale angajari ? ) - Multumesc anticipat.
Ultima modificare: Marți, 20 Martie 2007
mrbilly, utilizator
Cel mai recent răspuns: ne_nicku , utilizator 21:48, 22 Martie 2007
Da nu ti-a dat nimeni in cap:)) Mai bine sa-i spui o perioada mai mica si sa aiba surpriza placuta ca-i mai mare perioada decat invers... deci n-ai vatamat pe nimeni:)
deci pana la urma e 6 luni ? corect dra Paduraru ? (nu o fi 6 luni si pt adeverinta ? :P)
mda...las' ca va vad eu la spetele adevarate!:D
noroc ca vorbesc din experienta si...nu din carti !!!;)

vezi sa nu deschizi si acolo vreun alt cod penal ! :D
da' noroc ca existi tu si o sa ma faci atenta!:P

Alte discuții în legătură

Valabilitate cazier și adeverință medicală just_ea just_ea buna seara....este valabil un cazier judiciar eliberat anul trecut in octombrie ,anul acesta in luna curenta( in cautarile mele,apare valabilitatea acestuia 6 ... (vezi toată discuția)
Greseli avocatnet.ro In data de 21.09.2004-in sectiunea Acte utile- ati postat un articol referitor la obtinerea cazierului judiciar. La acea data era in vigoare noua lege privind ... (vezi toată discuția)
Carnet moped: este necesara vizita medicala? cioatamircea cioatamircea am atestat de 5 ani,am inteles ca ma pot prezenta la examen,fara sa mai fac cursuri. Va rog sa-mi spuneti daca este necesara vista medicala(eventual alte ... (vezi toată discuția)