Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Anexe la HG 930/2002
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Anexe la HG 930/2002

Am nevoie de anexele la HG 930/2002 privind atestarea domeniului public al jud. Ilfov, precum si al oraselor si comunelor din judetul Ilfov si nu le pot gasi pe net. Stie cineva cum le pot gasi sau procedura de obtinere de la autoritati?Precizez ca sunt interesat de drumurile comunale din tarlaua 74 a orasului Pantelimon si orice ajutor mi-ar fi de mare folos.
Trebuie sa mergeti la Monitorul Oficial sa achizitionati M Of 682/16.09.2002, cu indicatia expresa ca doriti si anexele (ele nu sunt publicate online si vad ca nici Lege4.4 nu le are...)
Multumesc pt rasuns. Am sunat deja la Monitorul Oficial si mi-au spus ca imi pot elibera contracost copiile dupa anexa respectiva.