avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 197 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Anexe la HG 930/2002
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Anexe la HG 930/2002

Am nevoie de anexele la HG 930/2002 privind atestarea domeniului public al jud. Ilfov, precum si al oraselor si comunelor din judetul Ilfov si nu le pot gasi pe net. Stie cineva cum le pot gasi sau procedura de obtinere de la autoritati?Precizez ca sunt interesat de drumurile comunale din tarlaua 74 a orasului Pantelimon si orice ajutor mi-ar fi de mare folos.
Cel mai recent răspuns: toaderf , utilizator 12:29, 12 Mai 2010
Trebuie sa mergeti la Monitorul Oficial sa achizitionati M Of 682/16.09.2002, cu indicatia expresa ca doriti si anexele (ele nu sunt publicate online si vad ca nici Lege4.4 nu le are...)
Multumesc pt rasuns. Am sunat deja la Monitorul Oficial si mi-au spus ca imi pot elibera contracost copiile dupa anexa respectiva.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Lege din care sa reiasă unde intervine consiliul județean ilfov și unde primaria uncetatean uncetatean Bună ziua. Locuiesc în Ilfov. Ca și șosea partea carosabila DJ601 aparține de Consiliul județean ilfov, Primăria la poarta în zona nu au făcut ... (vezi toată discuția)
Anexa 3 modificata la hg 540 / 2000 al_laura85 al_laura85 Buna, Stie cineva unde pot gasi Anexa 3 modificata si actualizata la zi, la HG 540 din 22 iunie 2000 privind aprobarea încadrării în categorii ... (vezi toată discuția)
Hg 908/2002 anexa 57 tiganus2007 tiganus2007 BUNA ZIUA. IN HG nr908 /2002 sunt trecute bunurile domeniului public AS AVEA O RUGAMINTE POATE CINEVA SA MA AJUTE? IN SENSUL DE A MI-O SCANA . VA ... (vezi toată discuția)