avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 194 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Anexa 3 modificata la HG 540 / 2000
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Anexa 3 modificata la HG 540 / 2000

Buna,

Stie cineva unde pot gasi Anexa 3 modificata si actualizata la zi, la HG 540 din 22 iunie 2000 privind aprobarea încadrării în categorii funcţionale a drumurilor publice şi a drumurilor de utilitate privată deschise circulaţiei publice?
Am inteles ca aceasta Anexa s-a actualizat pentru fiecare judet in parte, asa cum am mai gasit pe internet, insa eu as avea nevoie de Anexa completa, cu toate modificarile facute pana in prezent in toate judetele. Am mai auzit ca aceasta hotarare a fost publicata in Monitorul Oficial 338 bis / 2000, insa nici de acesta n-am facut rost :(
Imi puteti spune de unde as putea face rost de aceasta Anexa?
Va multumesc!

Alte discuții în legătură

Urgent!!!!! ramona1986 ramona1986 Mi-ar putea cineva trimite HG 540/2000, privind aprobarea incadrarii in categorii functionale a drumurilor publice si a drumurilor de utilitate privata ... (vezi toată discuția)
Actualizare ordonanta 43/1997 privind regimul drumurilor ramona1986 ramona1986 Poate cineva sa-mi trimita OG 43/1997 priving regimul drumurilor actualizata la zi? Am inteles ca s-au modificat distantele fata de axul drumului la care se ... (vezi toată discuția)
Anexe la hg 930/2002 toaderf toaderf Am nevoie de anexele la HG 930/2002 privind atestarea domeniului public al jud. Ilfov, precum si al oraselor si comunelor din judetul Ilfov si nu le pot gasi ... (vezi toată discuția)