Forum Discuţii diverse Cărţi. Interesante, de ... Exista in Romania Ebook?!
Discuție deschisă în Cărţi. Interesante, de recomandat, topuri...

Exista in Romania Ebook?!

Buna Dimineata,

Este cineva gentil spre a-mi indica un link unde as putea achizitiona Ebook din Romania?
Mi precis CP si CPP Roman in versiune Ebook. ( Codul penal. Codul de procedura penala. Actualizat la 10 ianuarie 2010 )#-o

Va multumesc
Răspunderea penală a funcţionarului public Editia a treia revazuta si adaugita, un alt titlu care imi atrage atentia si as vrea sa o am!
=D>
Oare e posibil?! Mahh...am dubiile mele. Si totusi o speranta m-a determinat votez si eu ptr prima data in viata mea :"> , l-am votat pe Basescu ;) !
Din intimplare treceam pe linga Consulat ( Bine ca din intimplare trec in fiecare zi ) si era asa o mare ingramadeala, ma gindeam ce s.o vinde?! Ce sa se vinda?! Afara, prostie, influenta si iluzii desarte. Inauntru, liniste si ordine! :P