Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Racordare e-on fara a mi se cere accept
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Racordare e-on fara a mi se cere accept

Buna ziua ,

Am facut acum un an o extindere de retea electrica din fonduri proprii( 18000 ron) .Stiu ca in momentul in care doreste cineva sa se recordeze la ea trebuie sa ia accept de la mine si sa imi plateasca. Cineva s-a recordat saptamana trecuta fara ca eu sa stiu nimic. Aveti idee cum a facut e-on treaba asta? E legal ?

Multumesc.
Pai nu aveti decat sa mergeti la ei sa-i intrebati.
Logic era sa va ceara acceptul si abia apoi sa procedeze la racordare, pentru ca nu facuta de electrica ci de dvs.
succes.