avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 519 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Unde as putea gasi urmatoarele:
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Unde as putea gasi urmatoarele:

Unde as putea gasi pe net urmatoarele:

- HG1025/2003 - Hotarare nr. 1025 din 28 august 2003 privind metodologia si criteriile de incadrare a persoanelor in locuri de munca in conditii speciale.

- OMSF245/2003 - Ordin nr. 245 din 20 martie 2003 privind aprobarea categoriilor de personal si a locurilor de munca pentru care durata zilnica a timpului de munca este mai mica de 8 ore Publicat in Monitorul Oficial, Partea I nr. 217 din 2 aprilie 2003.

- OUG96/2003 - Ordonanta de urgenta nr. 96 din 14 octombrie 2003 privind protectia maternitatii la locurile de munca Publicat in Monitorul Oficial, Partea I nr. 750 din 27 octombrie 2003.

Am nevoie de ele pentru un curs.
Cel mai recent răspuns: adysza , utilizator 19:20, 24 Mai 2010
Dati-mi o adresa de mail valabila si vi le atasaez.
Hotararea 1025 din 28 august 2003, privind metodologia si criteriile de incadrare a persoanelor in locuri de munca in conditii speciale , o puteti gasi aici
[ link extern ]

O.U.G. nr. 96/2003 privind protecţia maternităţii la locurile de muncă - actualizată , o puteti gasi aici
[ link extern ]
Va sunt recunascator.
Adresa de este: adysza@yahoo.com

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Legea maternitatii botezatuion botezatuion Care este nr. legii maternitatii care se aplica in 2016 si in ce Monitor Oficial o gasesc ? Multumesc!! (vezi toată discuția)
Oblgativitatea reprimirii salariatului pe acelasi post? vgv vgv Buna ziua! Am un caz : un sal care a beneficiat de indemnizatie pt crestere copil pana la varsta de doi ani .Pe 15.11.2006 copilul implineste 2 ani iar eu ... (vezi toată discuția)
Angajare in conditii speciale de munca stromelectro stromelectro Buna ziua Firma la care lucrez , angajeaza un pilot de elicopter. Imi puteti spune care sunt pasii pentru obtinerea avizelor de incadrare a locului de ... (vezi toată discuția)