Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Unde as putea gasi urmatoarele:
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Unde as putea gasi urmatoarele:

Unde as putea gasi pe net urmatoarele:

- HG1025/2003 - Hotarare nr. 1025 din 28 august 2003 privind metodologia si criteriile de incadrare a persoanelor in locuri de munca in conditii speciale.

- OMSF245/2003 - Ordin nr. 245 din 20 martie 2003 privind aprobarea categoriilor de personal si a locurilor de munca pentru care durata zilnica a timpului de munca este mai mica de 8 ore Publicat in Monitorul Oficial, Partea I nr. 217 din 2 aprilie 2003.

- OUG96/2003 - Ordonanta de urgenta nr. 96 din 14 octombrie 2003 privind protectia maternitatii la locurile de munca Publicat in Monitorul Oficial, Partea I nr. 750 din 27 octombrie 2003.

Am nevoie de ele pentru un curs.
Dati-mi o adresa de mail valabila si vi le atasaez.
Hotararea 1025 din 28 august 2003, privind metodologia si criteriile de incadrare a persoanelor in locuri de munca in conditii speciale , o puteti gasi aici
[ link extern ]

O.U.G. nr. 96/2003 privind protecţia maternităţii la locurile de muncă - actualizată , o puteti gasi aici
[ link extern ]
Va sunt recunascator.
Adresa de este: adysza@yahoo.com