Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale dezmembrari auto
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

dezmembrari auto

aveti idee ce cod caen si care sunt autorizatiile de care este nevoie pt o s.c. care sa aiba acest obiect de activitate?
multumesc
4520 - Intretinerea s repararea autovehiculelor
4531 - Comert cu ridicata de piese si accesorii pentru autovehicule
4532 - Comert cu amanuntul de piese si accesorii pentru autovehicule