Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Hotarare judecatoreasca
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Hotarare judecatoreasca

Daca am hotarare judecatoreasca prin care mi se da voie sa vad fetita si fosta sotie nu imi da fetita sa o vad, unde trebuie sa merg sa ma adresez pentru a se reglementa situatia?Pentru acest demers am nevoie de avocat sau este suficient sa depun eu o plangere la tribunal?Va rog da-ti-mi un sfat unde ar trebui sa merg si cum sa procedez
mergi la un executor judecatoresc.
stie el ce are de facut.
succes!!!
Vezi Monitorul 257 din 17 Aprilie 2007, in care este publicata Conventia asupra relatiilor personale care privesc copiii.
va multumesc pentru sfaturi