Forum Discuţii juridice Traduceri Soluþii pentru promovare - traduceri limba italianã
Discuție deschisă în Traduceri

Soluþii pentru promovare - traduceri limba italianã

M-a puteti ajuta .....as dori sa gasesc o colaborare cu societati in ceea ce priveste traduceri neautorizate.... Traducator neautorizat (studenta MASTER italiana), experienta in traduceri comerciale si de afaceri pt firme multinationale (comert electronic, contracte, corespondenta, propuneri afaceri, etc), Execut traduceri din/in italiana - filme, desene animate, scrisori de corespondenta, secretariat,oferte. Preturi accesibile.
Doresc colaborare prin intermediul Internetului cu firma de traduceri.Rog seriozitate.
Va multumesc
Desi postat cu intarziere, sper ca raspunsul acesta sa va fie e folos.
Puteti sa va construiti un CV si o scrisoare de intentie pentru colaborare in limba italiana si sa o prezentati prin intermediul internetului (sau posta normala) la sediile societatilor italiene care isi desfasoara activitatea in Romania.
O lista cu firme sau reprezentante gasiti aici: [ link extern ]
Multa bafta!
L.C.
multumesc pentru raspuns
( este mult timp de cand nu am mai accesat acest site)