Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Proces penal pentru vatamare corporala din culpa
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Proces penal pentru vatamare corporala din culpa

Am avut un accident de masina acum 3 ani de zile, dosarul a stat la politie pana acum cateva zile, cand a aparut o expertiza la dosar si sa redeschis, tatal meu a declarat ca am parasit tara, iar acum politia romana ma pus sub urmarire generala! Ce se poate intampla pe viitor?
Solicitati exemplarul dvs din expertiza, iar daca concluziile nu corespund realitatii contestati-le. Eventual apelati la serviciile unui expert judiciar auto.