Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... finantare
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

finantare

buna seara
va rog sa-mi indicati o forma de finantare nerambursabila pentru o firma de instalatii in constructii care functioneaza de 6 ani, pentru achizitionarea de utilaje.
va multumesc
Exista mai multe incadrari posibile, in functie de dimensiunea intreprinderii, obiectul si valoarea investitiilor, precum si amplasarea proiectului.

Cel mai simplu ar fi sa luati legatura cu un consultant de specialitate.