avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 407 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Veterani de razboi
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Veterani de razboi

Veteranii de razboi sunt scutiti printr-o reglementare legala de plata impozitului pe terenurile agricole detinute sau aceasta facilitate este la latitudinea Consililui Local pe raza caruia se afla acest teren ?
Cel mai recent răspuns: dorinsalvari , utilizator 09:13, 14 Mai 2007
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc mult !

Cu stima,
Dorin Salvari

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Impozit persoana cu handicap oprita oprita Buna ziua; Mama mea detine o suprafata de cca.3 ha teren agricol intr-o localitate, dar in prezent se afla in grija mea, fiind persoana cu handicap grav, ... (vezi toată discuția)
Impozit pe teren datorat de vaduva de veteran de razboi crysenc crysenc Buna ziua, Am si eu o intrebare - sper ca am nimerit bine categoria din forum, daca nu, poate ma puteti indruma - o persoana, vaduva a unui veteran de ... (vezi toată discuția)
Taxa teren veteran de razboi eugen1959 eugen1959 pt un teren inchiriat de la Primarie, veteranul de razboi trebuie sa plateasca taxa teren? Sau este scutit cf lg 303/2007 : \"6. La articolul 16 e) scutirea ... (vezi toată discuția)