Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Veterani de razboi
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Veterani de razboi

Veteranii de razboi sunt scutiti printr-o reglementare legala de plata impozitului pe terenurile agricole detinute sau aceasta facilitate este la latitudinea Consililui Local pe raza caruia se afla acest teren ?
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc mult !

Cu stima,
Dorin Salvari