Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Prevederile legale referitoare la munca pe timp de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Prevederile legale referitoare la munca pe timp de cancicula

www.avocatnet.ro/content/art...

are cineva idee ce act normativ reglementeaza aceste aspecte ?
Admin, administrator
~ Conținut șters la cerere ~