Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... plingere impotriva politiei si parchetului
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

plingere impotriva politiei si parchetului

unde pot sa fac plingere impotriva politiei si parchetului?
Asa e, dar puteti depune plangerea oricum.
vreti sa faceti plangere impotriva procurorilor???????????????????X-(X-(X-
Dle, ca tot veni vorba, niste link-uri sa va ajute:

[ link extern ]

sau
[ link extern ] /

[ link extern ]

Succes!

P.S. Desi consensul general este ca nu vor pati nimic, daca aveti integritate si aplomb, puteti merge ca mine la nesfarsit, pana va faceti dreptate. Daca esueaza justitia romana mai aveti CEDO:

[ link extern ] /
w0lfshad3, utilizator
Legea 303/2004 art 99 = abateri ale jude,,si procurori,,, iar institutii superior ierarhic = CSM si ICCJ