Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... promovare rapida
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

promovare rapida

este suspendata promovarea rapida?
Din cate stiu eu nu, insa ANFP-ul nu a organizat inca nimic pentru acest an...
nu, nu este suspendata. sigur, nu prea inteleg nici io cum o sa se impace cu prevederile legii nr. 69/2010, dar textul legislativ care prevedere posibilitatea promovarii rapide, este inca in vigoare. :)