Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Redeschidere firma
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Redeschidere firma

Buna ziua!

Putem redeschide oricand firma care a fost suspendata pe 2 ani si 11 luni? Si care sunt costurile?

Va multumesc!
Printr-o simplă cerere puteţi repune firma în funcţiune. Adresati-vă fiscului.
Intervin si eu. :D

Adresati-va mai intai ORC; acolo veti depune cererea de reluare a activitatii (este nevoie de hotararea asociatilor). Pentru costuri tot la ORC va interesati.
ContSters134600, utilizator
Va multumesc pentru raspunsuri!

Aveti idee ce costuri ar implica redeschiderea firmei? si a unui punct de lucru?
In jur de 350 ron