Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... preluare baza date revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

preluare baza date revisal

buna ziua,
cum se poate prelua o baza de date cu revisal de la o fosta societate , sa nu fim nevoiti sa o luam de la capat cu inregistrarile.
se salveaza pur si simplu pe discheta?

multumesc.
Nu ma pricep la tehnica,dar am vazut cum s-a procedat cand am facut si eu un transfer.S-a instalat pe calculatorul nou programul revisal si apoi prin copiere s-a adus lucrarea de pe calculatorul vechi.Puteti incerca nu se strica nimic .Bafta
Se copiaza din partitia C/ Program Files/ intreg folderul Revisal si apoi se muta pe noul calculator.