Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... sediu social
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

sediu social

Ordinul ANAF nr. 2112/2010 privind aprobarea Procedurii de solicitare si eliberare a certificatului pentru spatiul cu destinatie de sediu social si de inregistrare a documentului care atesta dreptul de folosinta asupra spatiului cu destinatia de sediu social, precum si pentru aprobarea modelului si continutului unor formulare a fost publicat in Monitorul Oficial al Romaniei, Partea I, Nr. 443, din 1 iulie 2010.
Puteti consulta acest ordin si cele 5 anexe pe adresa:
www.avocatnet.ro/content/art...