Forum Discuţii contabile şi ... Achiziţii şi livrări ... registrul operatorilor intracomunitari
Discuție deschisă în Achiziţii şi livrări intracomunitare

registrul operatorilor intracomunitari

cum se obtine cazierul judiciar in cazul administratorilor/asociatilor ,persoane fizice nerezidente pt a se putea inscrie societatea in registrul operatorilor intracomunitari? ce acte necesita?va multumesc
Gasiti informatiile pe situl Politiei Romane la sectiunea cazier judiciar

[ link extern ]
Buna
Documentele pentru registrul operatorilor se depun la administratia financiara de care apartin?

A reusit cineva sa se inregistreze?

Multumesc

Se depune formularul 095 si cazierul judiciar, la noi acolo unde se depune si declaratia 010