Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Lege promovare jocuri de noroc - masini de tip slot ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Lege promovare jocuri de noroc - masini de tip slot machine

Buna ziua,
Va rog sa ma ajutati cu o informatie: ce lege reglementeaza promovarea jocurilor de noroc (ma intereseaza in special modul de promovare acceptat si restrictiile aferente pentru masinile de tip slot machine amplasate in sali de joc sau sali de pariuri sportive)?
Multumesc anticipat.
Cred ca gasiti raspunsurile in OUG.77/24.06.2009:)