avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 268 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Lege promovare jocuri de noroc - masini de tip slot ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Lege promovare jocuri de noroc - masini de tip slot machine

Buna ziua,
Va rog sa ma ajutati cu o informatie: ce lege reglementeaza promovarea jocurilor de noroc (ma intereseaza in special modul de promovare acceptat si restrictiile aferente pentru masinile de tip slot machine amplasate in sali de joc sau sali de pariuri sportive)?
Multumesc anticipat.
Cel mai recent răspuns: milixima , utilizator 08:50, 12 Iulie 2010
Cred ca gasiti raspunsurile in OUG.77/24.06.2009:)

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

La aparatele pocker platesc taxe, licente? ContSters330987 ContSters330987 La aparatele (jocuri de noroc pentru pocker) platesc taxe pentru fiecare aparat in parte ? Ex . Am 30 de aparate ce taxe trebuie sa platesc ? (vezi toată discuția)
Subiect: intrare in vigoare oug si norme metodologice Bogdan Frunza Bogdan Frunza Salutare! Ma omoara OUG 77/2009. Cand intra in vigoare, daca pe net apare in M Of 439/26.06.2009 iar pe hartie apare publicata abia luni, 29.06.2009? daca ... (vezi toată discuția)
Service it/gsm/gaming club Dani90 Dani90 Am un service IT/GSM si luna aceasta vreau sa ma mut in alta locatie si sa mai adaug la el un fel de gaming club, vreo 2-3 playstation-uri, posibilitatea de a ... (vezi toată discuția)