Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... plan de formare profesionala
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

plan de formare profesionala

Am nevoie de modele de planuri de formare profesionala -(cursuri organizate de unitate) pt functiile : contabil sef,secretar,casier,contabil,croitor,coafeza,frizer,cizmar,gestionar,asistent stomatolog.
Adresa de mail este miki.mihaela2006@yahoo.com
Va multumesc mult.
miki.mihaela2006, utilizator
Gasiti aici mai multe detalii despre planul de formare profesioanala:
[ link extern ]

[ link extern ] .