avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 624 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Ajutor nastere al doilea copil
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Ajutor nastere al doilea copil

Buna ziua!As vrea sa va intreb daca pentru nasterea celi de al doilea copil se mai da ajutorul acela de la primarie(nu stiu exact cum se numeste, nu este vorba de trusou, era ceva de la cel de al doilea copil).
Va multumesc.
Cel mai recent răspuns: elig , utilizator 08:43, 12 Iulie 2010
Margareta Stanciu a scris:

www.avocatnet.ro/content/art...

Multumesc.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ajutor primarie nastere/salariu compensator pe unitate andreea20ro andreea20ro buna ziua,vreau sa va intreb daca se mai acorda dupa nastere acel ajutor de 500LEI de la primaria de care apartin si de asemenea daca se mai da de la locul de ... (vezi toată discuția)
Bani de la primarie pentru nou nascut marina07 marina07 Buna ziua, se mai dau bani de la primarie in momentul in care se naste copilul?Nu ma refer la CCC sau alocatia de stat ma refer la o suma de bani la fel cum ... (vezi toată discuția)
Alocatie nou nascut denis21 denis21 Daca am nascut pe 1 iulie2010 mai beneficiez de alocatie nou nascut? De la primarie pana acum mi-au spus ca nu o sa mai beneficiez de trusoul de nou ... (vezi toată discuția)