Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Ajutor nastere al doilea copil
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Ajutor nastere al doilea copil

Buna ziua!As vrea sa va intreb daca pentru nasterea celi de al doilea copil se mai da ajutorul acela de la primarie(nu stiu exact cum se numeste, nu este vorba de trusou, era ceva de la cel de al doilea copil).
Va multumesc.
Margareta Stanciu a scris:

www.avocatnet.ro/content/art...

Multumesc.