avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 265 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Modificări în avocatnet.ro Curs valutar si convertor valutar pe AvocatNet.ro
Discuție deschisă în Modificări în avocatnet.ro

Curs valutar si convertor valutar pe AvocatNet.ro

Azi am lansat un convertor valutar aici:

cursvalutar.avocatnet.ro

Pentru sugestii si comentarii lasati un mesaj mai jos.
Cel mai recent răspuns: SC Traian Trading Company SRL , Alte profesii 17:09, 2 Ianuarie 2012
Buna ziua,
Aplicatia este binevenita si folositoare.

Daca exista posibilitati tehnice, nu ar fi de neglijat nici implementarea unei aplicatii asemanatoare, relativa la dobanzile bancilor la depozitele la termen.
Ce se gaseste in acest moment pe net nu este tinut la zi si nu reflecta corect realitatea.

Cu stima,
Imi convine la... nebunie!
A mai fost, la un moment dat... un "convertor" - si imi formasem un "reflex", dar mai apoi a disparut!
E perfect, recunosc, pentru ca nu trebuie sa mai accesez alt site pentru informatii de gen.
Multumesc!
:bow:
:dance3:
O sa avem in vedere si un calculator de dobanzi pe viitor.
Felicitari pentru initiativa folositoare...=D>
foarte util. felicitări.

Alte discuții în legătură

Credit franci elvetieni. accept sau nu reconversia in lei? alexafarcas alexafarcas Buna. Am un credit in franci luat in 2007. atunci era in jur de 500 milioane vechi. Odata cu cresterea francului rata de 280 a crescut la 800. Acum prin ... (vezi toată discuția)
Probleme cu banca. sunt disperat un sfat profesionist va rog!!! Adrian Constantin Adrian Constantin Am un credit ipotecar la Banca XXXX de 100.800 CHF (franci elvetieni) - mi-am cumparat casa. Niciodata nu am ramas dator la nimeni dar acum BOC mi-a bagat ... (vezi toată discuția)
Inselatorie de la un grup facebook. ion_cristian73 ion_cristian73 Buna ziua, am 49 ani am patit o chestiune foarte rea. Pe un forum am cunoscut un baiat care se prezinta din Ucraina cu o propunere de afacere. Am discutat mai ... (vezi toată discuția)