Forum Suport Tehnic Modificări în avocatnet.ro Curs valutar si convertor valutar pe AvocatNet.ro
Discuție deschisă în Modificări în avocatnet.ro

Curs valutar si convertor valutar pe AvocatNet.ro

Azi am lansat un convertor valutar aici:

cursvalutar.avocatnet.ro

Pentru sugestii si comentarii lasati un mesaj mai jos.
Buna ziua,
Aplicatia este binevenita si folositoare.

Daca exista posibilitati tehnice, nu ar fi de neglijat nici implementarea unei aplicatii asemanatoare, relativa la dobanzile bancilor la depozitele la termen.
Ce se gaseste in acest moment pe net nu este tinut la zi si nu reflecta corect realitatea.

Cu stima,
Imi convine la... nebunie!
A mai fost, la un moment dat... un "convertor" - si imi formasem un "reflex", dar mai apoi a disparut!
E perfect, recunosc, pentru ca nu trebuie sa mai accesez alt site pentru informatii de gen.
Multumesc!
:bow:
:dance3:
O sa avem in vedere si un calculator de dobanzi pe viitor.
Felicitari pentru initiativa folositoare...=D>
foarte util. felicitări.