Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Munca part-time, online
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Munca part-time, online

Diverse anunturi au invadat site-urile de anunturi online gratuite, e-mailurile noastre pentru un loc de munca part-time sau online. Multe sunt capcane, tepe, inselatorii. eu zic sa postam aici tepele online si part-time, promovate pe internet, pentru ca oamenii care cauta un venit suplimentar, sa nu pice in aceste plase.

De asemenea va rog sa postati si activitati de munca part-time, online, care sunt serioase si chiar platesc persoana care munceste.

Astept cu nerabdare comentariile, :luck:
eu am unul, accesul este pe baza de invitatie, se complecteaza chestionare online,(dar asta depinde de cand se fac) nu mereu, esti doar anuntat pe mail.
daca strangi 1500 de puncte (nu conteaza perioada) primeste 150 lei in tichete cadou prin curier.
mai ai posibilitatea ca lunar sa inviti 40 de persoane, daca acestia isi fac cont si raspund si ei mai departe la chestionare primesti 35 de puncte tu.
practic 40 de invitati X 35 puncte = 1400 puncte. iti ramane ca in luna respectiva sa mai faci 100 puncte si ai luat 150 lei.

Nu se cer bani deloc, datele tale le dai doar cand iti primesti bonurile, in rest depinde de cat stai pe net, poti sa.ti faci mai multe conturi si sa ai grija de ele...

daca vrea cineva invitati da.ti un PM cu adresa de mail pe care vreti sa o primiti si va trimit
ContSters104800, utilizator
m-ar interesa mai multe informatii legate de aceasta activitate, eu caut ceva munca online pt ca am timp liber dupa ora 18 cand ajung acasa de la munca si cu net acasa chiar vreau sa scot un ban cinstit,
Este o varianta accesibila pentru a realiza venituri suplimentare. Ma intereseaza si pe mine. Va multumesc!
eu m-am inscris si acum astept sondajele, =D>
coryna73, utilizator