Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... accesare fonduri europene pt o afacere
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

accesare fonduri europene pt o afacere

As dori sa stiu daca pot primi fonduri europene nerambursabile daca am o afacere cu un service auto si vreau sa o dezvolt
desigur,daca service-ul se afla in mediu urban , puteti accesa POR axa 4.3 -dezvoltarea microintreprinderilor , prin care se acorda ajutor nerambursabil in proportie de 100% din cheltuielile eligibile , dar nu mai mult de 200.000 euro.
mult succes!