Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... criminalistica
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

criminalistica

buna..cine imi poate recomanda carti mai bune de criminalistica?multumesc
Criminalistica - Catuna Nelu Viorel
Editura C.H. Beck, 2008

Criminalistică. Teste grilă Autor: Păşescu Gheorghe
Editura Universitara, 2007

Bafta!
Tratat de criminalistica - editia a IV-a revazuta si adaugita , Emilian Stancu
Editura: Univers Juridic

Succes,
Tratatul de criminalistica editia a IV-a adugita si revizuita- prof.univ. dr.Emilian Stancu;)