Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Copii acte asociatie
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Copii acte asociatie

Am solicitat presedintelui asociatiei de proprietari sa-mi puna la dispozitie actele asociatiei, mai putin cele contabile. Imi permite legea sa fac copii dupa ele? Le pot lua pentru copiere? Consultarea lor in cateva minute nu ma ajuta.
Multumesc celor care au raspuns in sprijinul solicitarii mele.