Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... litigiu cu cetatean strain
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

litigiu cu cetatean strain

ce sanse am sa recuperez o suma de bani de la un cetatean german pe care am trimis-o prin western union,asta intamplandu-se acum 3 ani,pe cale juridica,singura dovada scrisa fiind buletinul de transfer bancar?
va fi tratata si aplicata si cet strain legea rom?
ce sanse sunt sa fie echitabila?