avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 226 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate reziliere contract furnizor
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

reziliere contract furnizor

În zadar încerc la tf. meu cu abonament sa prind la nr *222 operatoarea pentru a discuta despre rezilierea contractului, nu reusesc. Puteţi sa-mi spuneţi daca exista şi alte nr de tf sau alta modalitate fara a merge la centrul vodafone... Nesimţirea celor de la vodavone este mare, sunt abonat de ani , fidel platnic , nu mi-au facut nici o oferta, mai bine fara abonamentul lor sau cu cartela, sunt mai avantajat dect sa le dau bani degeaba... niste zgârciobi, din asta cauza toţi fug la ale retele de telefonie... daca cunoasteţi o cale rapida de reziliere prin telefon, rod , spune-*ţi-mi, de pe seitul lor nu înţeleg nimic , ei se gândesc doar cum sa ia bani , nu şi la cei nemulţumiţi de seviciile lor. Va mulţumesc anticipat dragi prieteni.
Cel mai recent răspuns: Adrian ALBU , Avocat 14:50, 22 August 2010
Din pacate...nu aveti de ales...trebuie sa ajungeti la un centru Vodafone si sa depuneti o cere scrisa cu nr de inregistrare.Altfel in cazul unui proces instanta nu va da castig de cauza....La nr.222 nu puteti demonstra in instanta ca ati cerut rezilierea.Vorba zboara...ce este scris este bun scris!!!!!
Eu nu mai folosesc *222 demult. Va dau 2 nr. unde ii prindeti mai usor: 0372022255; 0372022258. Puteti trimite cererea de reziliere prin fax.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Taxa reziliere telefonie mobila Felixya Felixya Buna ziua. In data de 22 oct 2012 se incheiau cele 24 luni contractuale cu Vodafone pentru abonament si telefon. Pe data de 2 oct 2012 (aproximatie, nu mai ... (vezi toată discuția)
Furt pe fata:vodafone-abonament ContSters180941 ContSters180941 Ma numesc Otilia Honaie-Tecsa,am avut un abonament la Vodafone pe durata 01 oct 2008-01 oct 2010 la internet prin stick wireless,cod abonat 234091259 si nr.tel ... (vezi toată discuția)
Vodafone - recuperare datorii tf tynatwine tynatwine Buna seara, Am avut un abonament la vodafone in noiembrie 2012 , iar in februarie a fost reziliat. Acum m-am trezit cu o notificare de la Departamentul ... (vezi toată discuția)