Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... diferenta bilet \"la ordin\" si bilet \"fara protest\"
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

diferenta bilet "la ordin" si bilet "fara protest"

Buna,

Imi poate spune cineva exact si punctual care este diferenta intre biletul "la ordin" si biletul "fara protest"?

Merci
~ Conținut șters la cerere ~