avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 528 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Admitere INM 2011
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Admitere INM 2011

Stiu ca e cu o zi mai devreme, dar....;) hai sa-l demaram. Topicul, adica.
De postat, eu zic ca de maine:) , dupa afisarea baremului din inm 2010.
Ai facut bine ca ai postat anuntul in topicul asta ca sa nu creada lumea ca te referi la concursul de admitere la INM din 25 august 2011 care are topicul sau dedicat aici:
www.avocatnet.ro/content/for...
davegahan a scris:

Ai facut bine ca ai postat anuntul in topicul asta ca sa nu creada lumea ca te referi la concursul de admitere la INM din 25 august 2011 care are topicul sau dedicat aici:
www.avocatnet.ro/content/for...


Scuze, nu inteleg mesaju` tau... N-am mai intrat de ceva timp si eram convinsa ca aici se poarta toata discutia pt examenul de acum din vara.
voi aveti editii noi?
nu
luck:

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bibliografie admitere inm Iulian81 Iulian81 Buna ziua! Pentru admiterea la INM bibliografia de examen este aceasi in fiecare an? Sau macar asemantoare? Daca nu cum se pot oamenii pregati in doar 60 de ... (vezi toată discuția)
Admitere inm 2010 ENGFULL ENGFULL haideti sa ne apucam de treaba sa incepem cu cartile necesare pentru studiu poate dintre cei care au reusit anul acesta ne mai posteaza o data cartile de ... (vezi toată discuția)
Admitere magistratura / inm - cartile din care invatati CATALINA29 CATALINA29 Vă rog să-mi spuneti si mie care este bibliografia recomandată (preferată) pentru pregătirea examenului de admitere in magistratură/INM . Vă multumesc! (vezi toată discuția)