Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general contributii asigurari sociale de sanatate
Discuție deschisă în Contabilitate în general

contributii asigurari sociale de sanatate

va rog sa-mi raspundeti la urmatoarea intrebare#-o: obtin venituri din profesii liberale
si sunt in acelasi timp angajat la o societate comerciala, platesc contributia la asigurarile sociale de sanatate ca salariat sau in functie de veniturile de natura
profesionala? Va multumesc!
platiti contributia la asigurarile sociale de sanatate la veniturile de natura profesionala!