Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... intampinare
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

intampinare

cum trebuie sa trimit o intampinare judecatorie si ce trebuie sa cupinda ea?eu sunt reclamanta.:O
~ Conținut șters la cerere ~
Avand in vedere ca s-a formulat de catre parati o cerere legala de acordare a unui termen pentru angajarea unui aparator, la acest moment nu aveti nici un motiv pentru a formula intampinare.
Daca la urmatorul termen se va depune reconventionala de care va vorbeam, situatie mai sus expusa de mine, atunci puteti solicita un termen pentru a lua la cunostinta de continutul acesteia si formula intampinare.;)
MARTA SIMONA PETRE, Avocat
multumesc tuturor celor care mi-au raspuns.eu vreau ca procesul sa se termine mai repede.este vorba de bransarea mea la gaze de coloana blocului ,iar vecinii ma tot amana de 1 an.in bataie de joc din cauza ca sunt saraca,avand un venit de 442 lei.a aparut in ultima perioada ceva legi referitoare la dreptul la acces gaze?