Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... SPIRU HARET
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

SPIRU HARET

Se poate actiona in judecata Ministerul Invatamantului pentru a eliberarea si recunoasterea diplomelor de licienta pentru cei care au absolvit forma i.d. 2005-2009.
se poate.
verificati-va mesageria privata.. sunt convins ca ati primit si acolo raspunsuri