Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... drept civila am fost inselata
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

drept civila am fost inselata

am fost inselata chiar de sora mea care acum 10 ani a facut cu mama contract de vanzare cumparare fara sa spuna cuiva.de un an mama are dementa alzhaimer si eu sant nevoita sa am grija de ea pt.ca sora mea plecata de 10 ani in spania nu da macar un telefon .ajutati ma cu sfaturi va rog sau cuvreo lege daca pot face ceva in aceasta privinta va multumesc.
multumesc